Daadwerkelijk deskundig

Heeft u een vraag over één van onze verzekeringen, de behandeling van een claim of wilt u iets anders weten? Neem contact met ons op.

Ad Boekraad

Associate Director Business Development

+31 6 53 91 12 95
ad.boekraad@dupi.com

Bernadette Bode

Associate Director Casualty

+31 6 42 29 76 45
bernadette.bode@dupi.com

Chris van Gorkum

Senior Claims Handler Property, Liability, CAR/Engineering

+31 6 30 71 21 44
chris.vangorkum@dupi.com

Dennis Bergwerff

Manager Property Operations

+31 6 19 50 17 39
dennis.bergwerff@dupi.com

Emiel Paaij

Underwriting Director Marine and P&I

+31 6 13 30 65 57
emiel.paaij@dupi.com

Frans van de Haterd

Senior Underwriter Marine & Motor

+31 6 82 09 04 64
frans.vandehaterd@dupi.com

Gerard de Noord

Lead Underwriter CAR/Engineering

+31 6 22 47 13 95
gerard.denoord@dupi.com

Hans Moesker

Senior Underwriter Casualty

+31 6 82 08 42 30
hans.moesker@dupi.com

Ivan Laagland

Senior Underwriter Engineering

+31 6 24 54 31 36
ivan.laagland@dupi.com

Jamilie Chehin

Underwriter Property

+31 6 82 67 15 72
jamilie.chehin@dupi.com

Johan Weijer

Lead Underwriter Property

+31 6 30 13 38 53
johan.weijer@dupi.com

Jordi van Beekum

Junior Underwriter CAR/Engineering

+ 31 6 82 99 03 19
jordi.vanbeekum@dupi.com

Kasper Kramer

Risk Consultant

+31 6 82 69 49 62
kasper.kramer@dupi.com

Kim Omvlee

Claims Handler

+31 6 82 28 59 99
kim.omvlee@dupi.com

Luna Piscaer

Administrative Support

+31 6 38 33 36 60
luna.piscaer@dupi.com

Malti Lokhai

Administrative Support

+31 6 38 33 36 79
malti.lokhai@dupi.com

Marcel Dhoolaeghe

Claims Specialist Property, Liability, CAR/Engineering

+31 6 52 63 73 60
marcel.dhoolaeghe@dupi.com

Margo Mulder

Underwriter Casualty

+31 6 82 67 19 41
margo.mulder@dupi.com

Miriam Haan

Administrative Support

+31 6 30 20 37 13
miriam.haan@dupi.com

Niels Mastenbroek

Underwriter Engineering

+31 6 12 21 80 88
niels.mastenbroek@dupi.com

Olga Jetten-van Harten

Teamleader Administrative Support

+31 6 82 59 11 86
olga.jetten@dupi.com

Paul de Keijzer

Underwriting Director CAR/Engineering

+31 6 10 79 40 66
paul.dekeijzer@dupi.com

Pieter van der Spaa

Administrative Support

+31 6 38 33 36 80
pieter.vanderspaa@dupi.com

Regina Roelevink

Administrative Support

+31 6 38 33 35 57
regina.roelevink@dupi.com

Robin Adriaansen

Associate Director CAR/Engineering

+31 6 52 33 79 08
robin.adriaansen@dupi.com