Daadwerkelijk deskundig

Heeft u een vraag over één van onze verzekeringen, de behandeling van een claim of wilt u iets anders weten? Neem contact met ons op.

Ad Boekraad

Underwriting Director Casualty

+31 6 53 91 12 95
ad.boekraad@dupi.com

Bernadette Bode

Lead Underwriter Casualty

+31 10 790 15 40 | +31 6 42 29 76 45
bernadette.bode@dupi.com

Celmo Vidal Queta

Junior Underwriter Casualty

celmo.vidalqueta@dupi.com

Chris van Gorkum

Senior Claims Handler Property, Liability, CAR/Engineering

+31 6 30 71 21 44
chris.vangorkum@dupi.com

Dennis Bergwerff

Manager Property Operations

+31 10 790 15 55 | +31 6 19 50 17 39
dennis.bergwerff@dupi.com

Emiel Paaij

Underwriting Director Marine

+31 10 790 15 65 | +31 6 13 30 65 57
emiel.paaij@dupi.com

Frans van de Haterd

Senior Underwriter Marine & Motor

+31 6 82 09 04 64
frans.vandehaterd@dupi.com

Gerard de Noord

Lead Underwriter CAR/Engineering

+31 10 790 15 47 | +31 6 22 47 13 95
gerard.denoord@dupi.com

Hans Moesker

Senior Underwriter Casualty

hans.moesker@dupi.com

Henk van Veelen

Acceptant Transport

+31 10 790 15 80 | +31 6 12 63 36 66
henk.vanveelen@dupi.com

Ivan Laagland

Senior Underwriter Engineering

+31 10 790 15 46 | +31 6 24 54 31 36
ivan.laagland@dupi.com

Jamilie Chehin

Underwriter Property

+31 6 82 67 15 72
jamilie.chehin@dupi.com

Johan Weijer

Lead Underwriter Property

+31 6 30 13 38 53
johan.weijer@dupi.com

Jordi van Beekum

Junior Underwriter CAR/Engineering

+ 31 6 82 99 03 19
jordi.vanbeekum@dupi.com

Kasper Kramer

Risk Consultant

+31 6 82 69 49 62
kasper.kramer@dupi.com

Luna Piscaer

Administrative Support

+31 10 790 15 63
luna.piscaer@dupi.com

Malti Lokhai

Administrative Support

+31 10 790 15 48
malti.lokhai@dupi.com

Marcel Dhoolaeghe

Claims Specialist Property, Liability, CAR/Engineering

+31 10 790 15 49 | +31 6 52 63 73 60
marcel.dhoolaeghe@dupi.com

Margo Mulder

Underwriter Casualty

+31 6 82 67 19 41
margo.mulder@dupi.com

Miriam Haan

Administrative Support

+31 6 30 20 37 13
miriam.haan@dupi.com

Niels Mastenbroek

Underwriter Engineering

+31 10 790 15 67 | +31 6 12 21 80 88
niels.mastenbroek@dupi.com

Olga Jetten-van Harten

Teamleader Administrative Support

+31 10 790 15 79
olga.jetten@dupi.com

Paul de Keijzer

Underwriting Director CAR/Engineering

+31 10 790 15 51 | +31 6 10 79 40 66
paul.dekeijzer@dupi.com

Pieter van der Spaa

Administrative Support

+31 10 790 15 55
pieter.vanderspaa@dupi.com

Regina Roelevink

Administrative Support

+31 10 790 15 02
regina.roelevink@dupi.com

Robin Adriaansen

Senior Underwriter Engineering

+31 10 790 15 52 | +31 6 52 33 79 08
robin.adriaansen@dupi.com

Steven Verhaar

Manager Distribution & Marketing

+31 10 790 15 18 | +31 6 83 63 13 08
steven.verhaar@dupi.com